محمد رضا مظلومی با حضور در اردوی تیم ملی با اعضای این تیم دیدار و گفتگو کرد.
رییس فدراسیون نابینایان وکم بینایان در اردوی تیم ملی حضور یافت و با اعضای کادرفنی و بازیکنان این تیم به گفتگو پرداخت.

تیم ملی فوتبال نابینایان که خود را برای رقابت های قهرمانی آسیا در تایلند آماده می کند از روز گذشته اردوی خود را آغاز کرده است و محمد رضا مظلومی به همراه هاشمی نژاد رییس هیات نابینایان استان فارس و سرپرست تیم ملی فوتبال در شیراز در این اردو حضور یافت و دقایقی با بازیکنان و کادرفنی به گفتگو پرداخت.
در این دیدار محمد رضا مظلومی با اشاره به ظرفیت های موجود و پتانسیل این رشته در بحث جایگاه های بین المللی گفت: کارشناسان ما و کادر فنی بر کسب جایگاه نخست و حفظ نایب قهرمانی پیشین در پارالمپیک 2020 توکیو و سرمایه گذاری در این رشته تاکید دارند و شما بازیکنان ملی با کسب عنوان قهرمانی و کسب سهمیه پارالمپیک توکیو نقش موثری در پررنگ کردن این موضوع خواهید داشت.
وی در ادامه صحبت های خود افزود: رقابتهای آسیایی تایلند از اهمیت و حساسیت ویژه ای برخوردار است چرا که در صورت کسب عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی صاحب سهمیه پارالمپیک توکیوخواهد شد.
رییس فدراسیون نابینایان وکم بینایان در ادامه صحبت خود گفت: شما سفیران این رشته در رقابتهای قهرمانی آسیایی تایلند و کسب سهمیه توکیو هستید و شک ندارم پتانسیل رسیدن به فینال این رقابتها وکسب سهمیه را دارید به شرط آنکه اعتماد به نفس داشته و فرامین مربیان و سرمربی خود را در رقابتهای بین المللی اجرا کنید .
مظلومی در آخر خاطر نشان کرد: برای تک تک شما آرزوی موفقیت داشته و امیدوارم بهترین نتایج هم در رقابتهای قهرمانی آسیایی در تایلند و هم در پارالمپیک توکیو برای تیم ملی فوتبال نابینایان ایران رقم بخورد.

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

arrow icon    arrow icon