رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی نابینایان و کم بینایان کشور در دو بخش دختران و پسران طی روز‌های ۲۸ لغایت ۳۱ خردادماه به میزبانی سنندج برگزار می‌شود.


به گزارش روابط عمومی نابینایان وکم بینایان ، رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کشور رده‌های سنی نوجوانان و جوانان در دو بخش دختران و پسران کشور از صبح فردا به میزبانی کردستان برگزار می‌شود.

بر این اساس، ۲۱۱ دونده در دو بخش پسران و دختران به نمایندگی از ۱۹ استان کشور در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت و رقابت‌های خود را در دو نوبت صبح و عصر در مجموعه ورزشی ۲۲ گولان شهر سنندج برگزار می‌کنند.

در این رقابت‌ها ۱۰۹ دونده در بخش پسران و ۹۲ ورزشکار در بخش دختران به نمایندگی از استان‌های کردستان، چهارمحال بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، قم، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، زنجان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، فارس، لرستان، هرمزگان، همدان، مازندران، گیلان، تهران، بوشهر، اصفهان و البرز حضور خواهند یافت.

در پایان این مسابقات به نفرات و تیم‌های برتر از سوی فدراسیون حکم و مدال قهرمانی اهداء خواهد شد.

گفتنی است، رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کشور نابینایان و کم بینایان در بخش پسران ۲۹ خرداد و در بخش دختران ۳۱ خردادماه در مجموعه ورزشی ۲۲ گولان شهر سنندج برگزار خواهد شد.

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

arrow icon    arrow icon