رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان همدان گفت: دوومیدانی کاران نابینای همدانی در رقابت‌های دوومیدانی کشور به مقام قهرمانی رسیدند.

سمیه سهیلی با اشاره به درخشش دومیدانی کاران همدانی در رقابت‌های قهرمانی کشور اظهار داشت: بیستمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کشور مردان طی دو روز با حضور نماینده کمیته ملی پاراالمپیک و شرکت ۱۲۰ ورزشکار برگزار شد.

وی افزود: در این رقابت‌ها تیم همدان با درخشش دو و میدانی کاران خود به جایگاه نخست رسید و قهرمان شد و تیم‌های تهران و فارس در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند و در بخش بانوان نیز تیم همدان به مقام قهرمانی رسید.

رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان همدان با اشاره به نتایج انفرادی بانوان همدانی در این رقابت‌ها گفت: در بخش بانوان پرستو حضرتی در ۴۰۰ متر، معصومه محبی منش در ۲۰۰ متر و مهوش نیک‌رویی در ۱۰۰ متر همگی به مدال دست یافتند.

سهیلی خاطرنشان کرد: همچنین آرزو محبی منش در ۱۰۰ متر مدال طلا و مهوش نیک‌رویی در ۲۰۰ متر مدال نقره بر گردن آویختند.

وی با اشاره به نتایج انفرادی آقایان نیز بیان کرد: در این بخش حمید اسلامی در ۱۵۰۰ متر و ۵۰۰۰ متر دو مدال طلا گرفت و مهرداد مرادی در ۱۰۰ متر، محمدرضا محمد زاده در ۱۰۰ متر و وحید علی نجیمی در ۴۰۰ مدال نیز به مدال طلا رسیدند.

رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان همدان عنوان کرد: همچنین مهرداد مرادی در ۴۰۰ متر و وحید علی نجیمی در ۱۰۰ متر مدال نقره را از آن خود کردند و تیم آقایان همدان در این رقابت‌ها به مربیگری مهدی موسوی به عنوان قهرمانی دست یافت.
منبع :خبرگزاری مهر

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

arrow icon    arrow icon