شناگر کم بینای کشورمان بعد کسب مدال برنز پاراآسیایی 2018 جاکارتا گفت: چون میزبان نمی خواست مدال ها بین همه کشورها پخش شود و به دنبال بالا کشیدن خودش در جدول بود، موادها را میکس کرد تا نتوانم مدال های بیشتری به دست بیاورم.

محمدحسین کریمی جهان آبادی در مورد کسب مدال برنز گفت: بابت این مدال، خدا را شکر می کنم اما من دچار بدشانسی بزرگی شدم چون موادی که در آن شانس کسب بهترین مدال بودم، با کلاس های دیگر میکس شد تا فقط یک مدال بگیرم.

وی افزود: اگر کلاس ها به این شکل ادغام نمی شد، حداقل یک طلا، سه نقره و دو برنز می گرفتم اما متاسفانه میکس شدن کلاس ها، همه مدال هایم را از من گرفت.

او عنوان کرد: همانطور که در جریان هستید، من در رقابت های اینچئون 2014 صاحب یک مدال نقره و 4 برنز شدم. می خواستم این بار شرایط بهتری را رقم بزنم اما از آنجا که میزبان نمی خواست مدال ها بین همه کشورها پخش شود و به دنبال بالا کشیدن خود در جدول مدال ها بود، مواد مرا ادغام کرد.

شناگر خوب کشورمان ادامه داد: من در روزهای قبلی هر چه شنا کردم، به رکوردشکنی ختم شد. رکوردهای ملی و رکوردهای شخصی ام را شکستم و این موضوع با کمک سرمربی تیم ملی آقای شریفیان، آقای بخشی و پویان احمدی که کمکم کردند و به من محبت داشتند، رقم خورد. امیدوارم با این مدال برنز، جواب زحمات شان را داده باشم. همچنین خدا را شکر که این مدال را گرفتم تا پیش خانواده ام سرافکنده نباشم.

کریمی در خصوص برنامه اش برای سال های بعد گفت: رکوردهایی که در جاکارتا به ثبت رساندم، عالی بود. البته برای کسب سهمیه پارالمپیک توکیو، رکوردها باز هم پایین تر می آید اما امیدوارم رکوردهای توکیو را بزنم و به آن مسابقات برسم. فقط آرزو می کنم برای آن رقابت ها نیز به همین شکل حمایت ها از سوی فدراسیون و کمیته پارالمپیک ادامه یابد تا با خیالی آسوده وارد عرصه آماده سازی برای پارالمپیک شویم.

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

arrow icon    arrow icon