امید ظریف صنایع پس از دستیابی به مدال طلای ماده دوی 400 متر کلاس T13 بازی‌های پاراآسیایی 2018 اظهار داشت: بعد از کسب دو مدال برنز در مواد 100 و 200 متر امروز به مدال طلای ماده 400 متر رسیدم. خدا را شاکرم که امروز شد یکی از بهترین روزهای زندگی ورزشی‌ام.

وی افزود: این مدال طلا را تقدیم می‌کنم به تمام ملت ایران به ویژه همسر عزیزم که برای من کم نگذاشت و باعث شد تا به اینجا برسم.

عضو تیم دوومیدانی نابینایان و کم‌بینایان کشورمان یادآور شد: امسال سال سختی برای من بود و خوشحالم با تمام سختی‌ها و درک خانواده‌ام توانستم به مدال طلایی که همیشه می‌گفتم دست پیدا کنم.

ظریف با اشاره به برنامه‌های آینده‌اش گفت: برنامه بعدی من مسابقات جهانی امارات است که می‌خواهم در ماده پرش طول رقابت کنم. برنامه من دو ساله است و از فردای روزی که به ایران برگردم برای کسب مدال پارالمپیک توکیو در ماده پرش طول تلاش خواهم کرد.

وی در پایان گفت: در اینجا باید از جناب مظلومی ربیس فدراسیون و هادی‌زاده که این فرصت را به من داد تا خودم را نشان دهم و ارنج خوبی برای تیم ما داشت، تشکر کنم. همچنین از آقای خسروی‌وفا، رئیس کمیته ملی پار المپیک که من اعتماد کردند و مسئولان ورزش استان فارس تشکر می‌کنم.

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

arrow icon    arrow icon