رقابت های دور چهارم شطرنج نابینایان در بخش استاندارد در حالی عصر امروز در ورزشگاه پاکاپوتی جاکارتا به پایان رسید که امید کریمی در گروه b2-b3 آقایان و عاطفه نقوی در گروه b2-b3 بانوان صدر جدول را از آن خود کردند.
به گزارش خبرنگار اعزامی .... از اندونزی، در دور چهارم و در بخش آقایان مهدی رومیفرد در گروه b1 نماینده ویتنام را از پیش روی برداشت، عرفان محمدعلیزاده در مقابل نماینده میانمار به تساوی رسید و حسن قدیری، دیگر نماینده کشور میانمار را مغلوب کرد.
در گروه b2 و b3 مجید باقری در برابر حریف قزاقستانی خود به نتیجه تساوی تن داد، علیرضا قورچی بیگی نتیجه را به حریف هندی خود واگذار کرد و امید کریمی نماینده کشور میزبان را شکست داد.
در رقابت های بخش بانوان و در گروه b1 خانم ملیحه صفایی مغلوب رقیب میانماری شد، لیلا زارعزاده حریف ویتنامی خود را از پیش روی برداشت و زهرا محمدی راد از نماینده کشور میانمار شکست خورد.
در رقابت های گروه b2 و b3 بانوان، عاطفه نقوی و فاطمه برقول با نتیجه تساوی میز شطرنج را ترک کردند و فریبا زنده بودی از سد حریفی از هند گذشت.
تا پایان دور چهارم مسابقات، امید کریمی در کلاس b2 و b3 آقایان و عاطفه نقوی در کلاس b2 و b3 بانوان، با سه و نیم امتیاز در صدر جدول قرار دارند.
صبح امروز و در جریان دور سوم رقابت های شطرنج، 4 برد، 4 شکست و 3 تساوی نصیب شطرنج بازان نابینا و کم بینای کشورمان شده بود.
مسابقات پاراآسیایی شطرنج نابینایان و کم بینایان که برای نخستین بار در این تورنمنت بزرگ برگزار می شود دارای دو بخش استاندارد و سریع است و روز چهارشنبه پس از پایان مسابقات استاندارد، رقابت های سریع آغاز می شود.
مدال های این رشته در هر دو بخش تیمی و انفرادی و در هر دو قسمت استاندارد و سریع توزیع خواهد شد.

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

arrow icon    arrow icon