سرمربی تیم جودوی نابینایان گفت: با وجود آنکه تیم ها با نفرات اصلی در این تورنمنت حاصر شدند، ما برای کسب مدال در تمام اوزان به میدان خواهیم رفت.
محمدرضا حاج یوسف زاده درباره شرایط جودوکاران کشورمان در سومین دوره بازی های پاراآسیایی جاکارتا گفت: در این دوره ۴۰ کشور شرکت کرده و تیم ما با یک ارنج هفت نفره کامل در مسابقات حاضر شده است. این تیم در یک سال گذشته اردوهای داخلی و خارجی پرتعدادی داشته و امیدوارم در سومین دوره مسابقات پاراآسیایی بتواند مزد این زحمات را بگیریم.

وی با تشریح اردوهای داخلی و خارجی این تیم گفت: در سال گدشته حدود یک میلیارد تومان برای آمادگی تیم جودو نابینایان هزینه کردیم و ورزشکاران به دو تورنمنت اعزام شدند. همچنین در سال جاری در مسابقات آنتالیا شرکت کردیم و در نهایت قرار بود در اردوی آذربایجان شرکت کنیم که به خاطر مشکلات ارزی لغو شد.

سرمربی تیم ملی جودو نابینایان ادامه داد: برای آمادگی ورزشکاران اردوهایی در تبریز، قائمشهر، اصفهان و بجنورد برگزار شد تا آمادگی لازم برای حضور مقتدر در اندونزی فراهم شود.

وی در زمینه نتایج احتمالی ورزشکاران و تیم ملی جودو نابینایان گفت: در بخش تیمی سال گذشته مقام دوم مسابقات آسیایی را کسب کردیم، اما سطح این بازی ها فراتر از قهرمانی آسیا است. امیدوارم تیم ما با اردوهایی که برگزار شده بتواند در تمامی اوزان نقره کسب کند اما تلاش ما این است که مدال طلا کسب کند.

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

arrow icon    arrow icon