سیدعرفان حسینی با ابراز خرسندی از دستیابی به مدال برنز بازی‌های پاراآسیایی 2018 موفقیت ورزشکاران ایرانی را به معجزه تشبیه کرد.

سیدعرفان حسینی پس از دستیابی به مدال برنز ماده پرتاب نیزه دوومیدانی پاراآسیایی 2018 اظهار داشت: این دوره آخری است که در بازی‌های پاراآسیایی شرکت می‌کنم و خوشبختانه در همین دوره موفق به کسب نشان برنز شدم.

وی افزود: بعد از 17، 18 سال حضور در تیم ملی پارادوومیدانی کار برایم کمی سخت شده بود. جوانان خوبی آمده‌اند و سطح مسابقات خیلی بالا رفته است. سطح همین مسابقات پاراآسیایی به اندازه پارالمپیک و جهانی است و کار دشواری داریم. در کل من با توجه به مشکلاتی که داشتم از مدالی که کسب کردم، راضی‌ام.

پارادوومیدانی‌کار کشورمان به سرمایه‌گذاری دیگر کشورها اشاره کرد و گفت: اگر در کشورمان پیشرفت کنیم، رقبا دارند جهش می‌کنند. باید ببینیم چه اتفاقی باعث بروز این مسئله شده است. با امکانات کمی که در ایران داریم، معجزه می‌کنیم در همین بازی‌های پاراآسیایی. بچه‌های ما از زندگی خود می‌زنند و با غیرت برای موفقیت ایران تلاش می‌کنند. آنها به عشق وطن، مردم و خانواده‌های خود می جنگند و چیزی کم نمی‌گذارند.

حسینی در پایان تصریح کرد: ما با کمبود امکانات زیادی مواجه هستیم. امیدوارم مسئولان بیشتر به این بچه ها برسند. حق آنهاست که بیش از این مورد توجه باشند.

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

arrow icon    arrow icon