برگزاری دور رفت مسابقات گلبال باشگاهی آبان ماه و دور برگشت مسابقات در اسفند اعلام گردید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان ، با توجه به جلسه نمایندگان تیم های شرکت کننده در مسابقات لیگ گلبال آقایان و بانوان، این فدراسیون در نظر دارد دور رفت مسابقات را در آبان ماه و دور برگشت مسابقات را در اسفند سالجاری در استانهای داوطلب با شرایط ذیل برگزار نماید.
1) تیم های لیگ برتر: بهزیستی گلستان ، علوم پزشکی کرمان ، بهزیستی اصفهان، هیئت نابینایان جهرم ، کیهان بد تهران ، شهید هرندی تهران، اندیشه زرین اردبیل ، ابابصیر اصفهان
2) تیم های دسته یک : هیئت نابینایان خوزستان ، هیئت نابینایان سرپل ذهاب ، هیئت نابینایان هرمزگان ، هیئت نابینایان تویسرکان ، هیئت نابیایان قم
3) تیم های بانوان : بهزیستی اصفهان، بهزیستی گلستان ، شهید هرندی تهران ، هیئت نابینایان خوزستان،هیئت نابینایان فارس ، هیئت نابینایان اردبیل
4) استانهای داوطلب میزبانی می بایست حداکثر تا تاریخ 97/6/31نسبت به اعلام آمادگی با تاریخ مشخص و با ذکر خدماتی که به تیم ها ارائه خواهد شد و با قید لیگ برتر ، دسته یک ، بانوان و یا هر سه گروه را به صورت مکتوب به فدراسیون ارسال نمایند . بدیهی است در صورت نبودن میزبان و یا تعدد میزبان ، فدراسیون تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد کرد .
5) ورزشکاران و مربیان طبق آیین نامه مسابقات باشگاهی که در سایت فدراسیون موجود است نسبت به تنظیم قرارداد با فرم جدید و پیوست نامه اقدام و لیست ورزشکاران را حداکثر تا تاریخ 97/6/31به فدراسیون ارسال نمایند .
6) هر تیم می تواند 9 بازیکن معرفی نماید که از تعداد بازیکن بایستی حتما 2 بازیکن زیر 23 سال (متولد 1374 به بالا) و یک بازیکن ورزشکار B1 باشد ، حداقل سن ورزشکاران 16 سال خواهد بود (متولدین 1381 به بالا)
7) در صورت داشتن جای خالی در لیست، تیم ها می توانند قبل از مرحله اول و مرحله دوم لیست خود را تکمیل نمایند .
8) مربیان تیم ها بایستی کارت مربیگری گلبال داشته باشند در کنار تیم به هیچ وجه مربی بدون کارت اجازه حضور نخواهد داشت و به تیم های بدون مربی اجازه بازی داده نمی شود .
9) داشتن بیمه ورزشی معتبر برای کلیه شرکت کنندگان الزامی است .
10) تیم ها مجاز نیستند بیشتر از یک بازیکن غیربومی عضو تیم ملی که در سالجاری به مسابقات جهانی و آسیایی اعزام شده اند استفاده نمایند اما سایر بازیکنان با رضایتنامه استان مربوطه می توانند در تیم های باشگاهی عضویت داشته باشند .
11) عدم ارسال اسامی تیم ها تا تاریخ مقرر به منزله انصراف آن تیم از مسابقات خواهد بود .
جهت کسب اطلاعات بیشتر و رفع ابهام احتمالی می توانید با کمیته فنی فدراسیون جناب آقای هادیزاده (داخلی 108) تماس حاصل فرمائید .
به منظور کیفی شدن لیگ باشگاهی در سه تیم آخر جدول از لیگ برتر به دسته یک خواهند رفت و فقط تیم اول دسته یک به لیگ برتر صعود خواهد نمود در واقع در سال آینده لیگ برتر با 6 تیم برگزار خواهد شد .

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

arrow icon    arrow icon