سرمربی تیم شنای نابینایان وکم بینایان اعزامی به بازیهای پاراآسیایی جاکارتا در اندونزی گفت: این دوره از بازی ها در بخش انفرادی و میکس برگزار می‌شود اما امکان حضور تیم ایران در بخش میکس وجود ندارد، به همین دلیل در جدول توزیع مدالها شرایط خوبی نخواهیم داشت.
سر مربی تیم شنای نابینایان وکم بینایان در ارزیابی از وضعیت شناگران اعزامی به بازی های پاراآسیایی اظهار کرد: شناگران در قالب 3 ورزشکار به همراه یک مربی و یک سرمربی تمرینات خود را در دونوبت صبح و بعد از ظهر در استخر 25 متری شهید هرندی تهران در دوبخش داخل آبی و بیرون آبی انجام میدهند.
شریفیان با اشاره به اهمیت رقابت های قهرمانی کشور نیزگفت: رقابت های قهرمانی کشور محل شناسایی استعدادهای جدید و بالقوه تیم های ملی است. از این رقابت ها، نفرات زبده ی کشور به اردو دعوت میشوند، کردیم لذا رقابتهای کشوری بسیار پر اهمیت است و حساسیت زیادی به این رقابتها داریم.

شریفیان از حضور احتمالی احمد نخعی دیگر شناگر کم بینایان در اردوی تیم ملی خبر داد و گفت : طی جلسه ای که با کمیته ملی پارالمپیک در حال انجام است امیدواریم که بتوان نفر چهارم شناگرکم بینای خراسانی را به اردو دعوت نماییم.
وی در ادامه از حضور محمد حسین کریمی در اردوی مشترک کمپ تیمهای ملی مجارستان گفت و اظهار کرد:در صورت دادن روادید کریمی که شانس مدال طلای جاکارتا در 100 متر کرال سینه محسوب میشود میتواند در اردوهای مجارستان که سطح ارتفاع است شرکت کرده و قدرت بدنی و توان هوازی چشمگیری را به دست آورد.
شریفیان در پایان خاطر نشان کرد: دو مرحله اردوی آمادگی، تا اعزام رقابت های جاکارتا در نظر گرفته ایم و تیم ملی کشورمان 10 مهر ایران را برای حضور در این مسابقات ترک می کند.

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

arrow icon    arrow icon