سرپرست نایب رئیسی فدراسیون نابینایان وکم بینایان با ابراز امیدواری به تغییر نگاه ها نسبت به تغییر وتحولات بعد از انتخابات فدراسیونها در کشور،گفت: براساس اساسنامه انتخابات فدراسیون اعضای هر فدراسیونی بعد از انتخابات صورت گرفته به صورت تفییض اختیار از سوی رییس مجمع (محمدرضا داورزنی ) به رییس جدید (محمد رضا مظلومی برای بار دوم) صورت میگیرد،که در این راستا ریییس منتخب میبایست نفرات تحت پوشش و کادر اجرایی را به وزارت ورزش و جوانان معرفی نماید.
در همین راستا بعد از اینکه محمد رضا مظلومی برای بار دوم در پست ریاست فدراسیون نابینایان و کم بینایان باقی ماند در صدد تغییر وتحولاتی برآمد که بالطبع این تغییرات میتواند شامل حال دبیر و نواب رییس نیز باشد.
علی اصغر هادیزاده ادامه داد:متاسفانه برخی از رسانه ها پیش داوری کرده و در ارتباط با دبیر و نایب رییس بانوان فدراسیون نکاتی را مطرح کردند که حقیقت نداشت لذا باید گفت که با توجه به تغییراتی که از سوی فدراسیون انجام خواهد شد نشان از برکناری نیست بلکه بر اساس به پایان رسیدن پایان دوره چهار ساله بوده و این میتواند معرفی نفرات جدید را در بر داشته یاشد.
هادیزاده در پاسخ به این سوال که اهم برنامه های پیش روی فدراسیون در دوره جدید چیست پاسخ داد: سال آینده رویدادهای مهمی را در راس کار قرار داده ایم که از آن جمله میتوان به اعزام تیم ملی فوتبال به مسابقات جهانی اسپانیا و تیم گلبال به رقابتهای جهانی سوئد اشاره کرد که به منظور آماده سازی هر دو تیم نامبرده میبایست با شدت و عدت به برگزاری اردوها از قروردین کمر همت بست لذا در همین راستا هر دو تیم گلبال و فوتبال نابینایان برای آمادگی هر چه بهتر در رقابتهای جهانی به رقابتهای بین المللی بلژیک اعزام خواهند شد.
وی با شاره به راه اندازی رشته بولینگ از دیگر برنامه های فدراسیون گفت: سال آینده برای اولین بار رقابتهای بولینگ را برگزار خواهیم کرد و این مهم در دستور کار تقویم آتی فدراسیون است.
هادیزاده با اشاره به حمایت فدراسیون از دیگر رشته های پرمدال گفت: اردهای دو ومیدانی و شنا به صورت غیر متمرکزو جودو به صورت متمرکز در حال برگزاری است .
وی با بیان اینکه ورزشکاران نابینا وکم بینا در سال گذشته به موفقیت‌های قابل قبولی دست پیدا کرده‌اند از سال‌جاری به عنوان سالی پرکار برای این قشر از ورزش کشور یاد کرد.

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

arrow icon    arrow icon