با حضور رییس فدراسیون انتخابات هیات نابینایان و کم بینایان آذربایجان غربی برگزار و عبدالمنفاف عظیمی با کسب بیشترین آراء در سمت خود ابقاء شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ،در این مجمع که با حضور دو کاندیدا برگزار شد عبدالمناف عظیمی با کسب 9 رأی از 16 رأی مأخوذه برای مدت 4 سال دیگر به عنوان رییس هیات نابینایان و کم بینایان استان اتنخاب و معرفی شد و مرتضی صدف پور دیگر کاندیدای این مجمع تنها 7رأی به دست آورد.
محمد رضا مظلومی مظلومی رییس مجمع و رییس فدراسیون نابینایان وکم بینایان در حاشیه این مجمع درگفتگو با روابط عمومی فدراسیون گفت: ورزش نابینایان و کم بینایان دارای ۱۲ رشته است/ آذربایجان غربی در حوزه ورزش نابینایان و کم بینایان از ظرفیت بالایی برخوردار است،طی مدت چهار سال گذشته فعالیت قابل توجهی در جذب و تربیت ورزشکار، اعزام تیم به مسابقات قهرمانی کشور و تشکیل هیات های شهرستانی انجام شده است.
وی ادامه داد: اختصاص سالن های ویژه برای ورزشکاران و حل بخشی از مشکلات مالی و نیازهای اصلی ورزش نابینایان و کم بینایان با تعامل فدراسیون و ادارات کل و ۲۷ صدم درآمد حاصل از مالیات بر ارزش افزوده محقق می شود.
دکتر چمن گلی مدیر کل آذربایجان غربی نیز در ادامه برگزاری مجمع استان گفت: هیات باید بطور جدی مطالبات جامعه ورزش نابینایان و کم بینایان را پیگیری و نسبت به رفع مشکلات اقدام کند، مودت و دوستی و تعامل راه رسیدن به موفقیت را هموار می کند.
وی درپایان قول وهمکاری و مساعدت جهت رفع مشکلات اصلی این هیات فعال را داده و افزود :در وهله اول یک دسستگاه مینی بوس جهت ایاب و ذهاب و نیز در اختیار قرار دادن دو اتاق جهت امورات اداری آقایان وبانوان را در راس کار قرار خواهیم داد.
گفتنی است علی اصغر هادیزاده نایب رییس فدراسیون نیز در این مجمع حضور داشت.

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

arrow icon    arrow icon