ابوالفضل میر رئیس هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان سیستان وبلوچستان با کسب تمام آرا به مدت چهار سال دیگر سکان هدایت این هیات ورزشی را عهده دار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ،در مجمع انتخابات هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان سیستان و بلوچستان که امروز /سه شنبه/ با حضور مظلومی ریاست فدارسیون، امیاری سرپرست اداره کل ورزش و جوانان،ادهم کرد معاون توسعه امور ورزش و سایر اعضای مجمع در محل سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان زاهدان برگزار شدو ابولفضل میر با کسب 15 رای از 15 رای ماخوذه مجددا به این سمت انتخاب شد.
گفتنی است محمد رضا مظلومی رییس فدراسیون در خصوص ورزش نابینایان وکم بینایان با محمود رضا امیاری دیدار و گفتگو کرد.
رئیس فدارسیون نابینایان و کم بینایان در این نشست، اظهار داشت: رشته نابینایان و کم بنیایان نسبت به سایر رشته های ورزشی در اقلیت قرار دارد، لذا سیاست های فدارسیون بر این است که با کمک اداره کل ورزش و جوانان استان این ورزش را توسعه دهیم.

محمدرضا مظلومی با اشاره به نگاه ویژه دولت به ورزش نابینایان و کم بینایان، افزود: دولت تدبیر و امید در برنامه ششم توسعه از ارزش افزوده، برای ورزش همگانی و عمرانی اعتبار ویژه دیده است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان ضمن خیر مقدم به حضور ریاست فدارسیون نابینایان و کم بینایان در مجمع انتخاباتی استان یادآورشد: اداره کل ورزش و جوانان با تمام توان از ورزش نابینایان و کم بینایان حمایت کرده و هر گونه امکانات ورزشی لازم را مهیا خواهیم کرد.

محمود رضا امیاری در ادامه افزود: از ریاست فدارسیون نابینایان و کم بینایان انتظار داریم به ورزش استان نگاه ویژه داشته، تا با تعامل و ارتباط تنگاتنگ در خدمت ورزش نابینایان باشیم.

معاون توسعه امور ورزش، اداره کل ورزش و جوانان استان ،در خصوص سالن ورزشی نابینایان و کم بینایان گفت: تمام ورزشکاران نابینا و کم بینا می توانند از همه ی سالن های ورزشی بصورت رایگان در شیفت صبح استفاده کنند.

ادهم کرد در ادامه اظهار داشت:با تعامل و ارتباط سایر دستگاههای اجرایی در امر ورزش نابینایان و کم بینایان می توان کمک شایانی به این ورزشکاران کرد.

در پایان ازآقایان ادهم کرد معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان ،کیخواه رئیس هیات شهرستان زاهدان ،خانم جرجندی ورزشکار نابینای استان از زحمات 4 ساله این عزیزان توسط رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور و سرپرست اداره کل ورزش و جوانان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

arrow icon    arrow icon