ملیحه صفایی در مراسم تجلیل از مدال آوران:به خود می‌بالم که توانستم در غرورآفرینی و تقویت هویت ملی کشورم سهم داشته باشم

ملی‌پوش تیم شطرنج نابینایان و کم‌بینایان در مراسم تجلیل از مدال‌آوران اظهارداشت: به عنوان یک زن مسلمان ایرانی توانسته ام، سهم کوچکی در غرورآفرینی و تقویت هویت ملی کشورم داشته باشم به خود می‌بالم.

ملیحه صفایی ملی‌پوش تیم شطرنج نابینایان و کم‌بینایان در مراسم تجلیل از مدال‌آوران گفت: همواره برای بنده امید آفرین بوده است و از اینکه به عنوان یک زن مسلمان ایرانی توانسته ام، سهم کوچکی در غرورآفرینی و تقویت هویت ملی کشورم در کاروان سرافراز فرزندان ایران در بازی های پاراآسیایی هانژو داشته باشم به خود می‌بالم.
 متن صحبت‌های ملیحه صفایی به این شرح است:
جناب آقای رئیس جمهور
سلام علیکم
اینجانب ملیحه صفایی از دیار قهرمانان و پهلوانان خراسان رضوی خدمت رسیده ام و افتخارم زندگی در قطعه ای از بهشت، در جوار آستان ملکوتی امام مهربانی ها است.

جناب آقای دکتر رئیسی، سخن جناب عالی که فرمودید ورزش جلوه ای از غرور و هویت ملی است که عدالت باید در تمام بخش های آن رعایت شود، همواره برای بنده امید آفرین بوده است و از اینکه به عنوان یک زن مسلمان ایرانی توانسته ام، سهم کوچکی در غرورآفرینی و تقویت هویت ملی کشورم در کاروان سرافراز فرزندان ایران در بازیهای پاراآسیایی هانژو داشته باشم به خود می‌بالم.

امروز من و تمام قهرمانان و پیشکسوتان عرصه ورزش بعد از استعانت از درگاه خداوند متعال، امیدمان به حمایت و توجه جناب عالی و تلاش های مجدانه مسئولان محترم وزارت ورزش و جوانان است تا در مسیر تحقق اهداف والای نظام جمهوری اسلامی ایران در اهتزاز پرچم پرافتخار کشورمان نقش آفرینی نماییم. بدون شک در این مسیر پرفراز و نشیب، تدابیر شایسته جناب عالی و مسئولان کشور می تواند راهگشا باشد.

امید است با پیگیری های مجاهدانه جناب عالی، لایحه اصلاح قانون سرباز قهرمان که بیش از 2 سال به مجلس محترم تقدیم شده است، در مجلس جدید مجددا در اولویت قرار گرفته و به سرانجام برسد تا به واسطه آن بخشی از دغدغه های اشتغال ومعیشت قهرمانان جانباز وتوان یاب مرتفع گردد.

در پایان از تمام حمایت های جناب عالی و مدیران ورزش کشور تشکر می نمایم.